AX-RC00231662-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC00231662-DE
Opis Produktu AX-RC00231662-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 166,2 A
- 0,23 mH
- dla 30 kW
- 200 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RC00231662-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 166.2 A
- 0.23 mH
- for 30 kW
- 200 VAC