AX-RC00252981-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC00252981-DE
Opis Produktu AX-RC00252981-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 298,1 A
- 0,25 mH
- dla 110 kW
- 400 VAC
Description of the product in English AX-RC00252981-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 298.1 A
- 0.25 mH
- for 110 kW
- 400 VAC