AX-RC00301275-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC00301275-DE
Opis Produktu AX-RC00301275-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 127,5 A
- 0,30 mH
- dla 18,5 kW i 22 kW
- 200 VAC
- 3 fazy
Description of the product in English AX-RC00301275-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 127.5 A
- 0.30 mH
- for 18.5 kW and 22 kW
- 200 VAC