AX-RC00312446-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC00312446-DE
Opis Produktu AX-RC00312446-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 244,6 A
- 0,31 mH
- dla 90 kW
- 400 VAC
Description of the product in English AX-RC00312446-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 244.6 A
- 0.31 mH
- for 90 kW
- 400 VAC