AX-RC00372094-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC00372094-DE
Opis Produktu AX-RC00372094-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 209,4 A
- 0,37 mH
- dla 75 kW
- 400 VAC
Description of the product in English AX-RC00372094-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 209.4 A
- 0.37 mH
- for 75 kW
- 400 VAC