AX-RC00440859-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC00440859-DE
Opis Produktu AX-RC00440859-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 85,9 A
- 0,44 mH
- dla 15 kW
- 200 VAC
Description of the product in English AX-RC00440859-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 85.9 A
- 0.44 mH
- for 15 kW
- 200 VAC