AX-RC00501529-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC00501529-DE
Opis Produktu AX-RC00501529-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 152,9 A
- 0,50 mH
- dla 55 kW
- 400 VAC
Description of the product in English AX-RC00501529-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 152.9 A
- 0.50 mH
- for 55 kW
- 400 VAC