AX-RC00590614-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC00590614-DE
Opis Produktu AX-RC00590614-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 61,4 A
- 0,59 mH
- dla 11 kW
- 200 VAC
Description of the product in English AX-RC00590614-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 61.4 A
- 0.59 mH
- for 11 kW
- 200 VAC