AX-RC00611236-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC00611236-DE
Opis Produktu AX-RC00611236-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 123,6 A
- 0,61 mH
- dla 45 kW
- 400 VAC
Description of the product in English AX-RC00611236-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 123.6 A
- 0.61 mH
- for 45 kW
- 400 VAC