AX-RC00741042-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC00741042-DE
Opis Produktu AX-RC00741042-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 104,2 A
- 0,74 mH
- dla 37 kW
- 400 VAC
Description of the product in English AX-RC00741042-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 104.2 A
- 0.74 mH
- for 37 kW
- 400 VAC