AX-RC00920797-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC00920797-DE
Opis Produktu AX-RC00920797-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 79,7 A
- 0,92 mH
- dla 30 kW
- 400 VAC
Description of the product in English AX-RC00920797-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 79.7 A
- 0.92 mH
- for 30 kW
- 400 VAC