AX-RC01200644-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC01200644-DE
Opis Produktu AX-RC01200644-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 64,4 A
- 1,2 mH
- dla 18,5 do 22 kW
- 400 VAC
Description of the product in English AX-RC01200644-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 64.4 A
- 1.2 mH
- for 18.5 to 22 kW
- 400 VAC