AX-RC01600223-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC01600223-DE
Opis Produktu AX-RC01600223-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 22,3 A
- 1,6 mH
- dla 2,2 kW i 3,7 kW
- 200 V AC
Description of the product in English AX-RC01600223-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 22.3 A
- 1.6 mH
- for 2.2 kW and 3.7 kW
- 200 VAC