AX-RC01750430-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC01750430-DE
Opis Produktu AX-RC01750430-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 43 A
- 1,75 mH
- dla 15 kW
- 400 VAC
Description of the product in English AX-RC01750430-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 43 A
- 1.75 mH
- for 15 kW
- 400 VAC