AX-RC02330307-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC02330307-DE
Opis Produktu AX-RC02330307-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 30,7 A
- 2,33 mH
- dla 11 kW
- 400 VAC
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English AX-RC02330307-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 30.7 A
- 2.33 mH
- for 11 kW
- 400 VAC