AX-RC02510138-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC02510138-DE
Opis Produktu AX-RC02510138-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 13,8 A
- 2,51 mH
- dla 1,5 kW i 2,2 kW
- 200 V AC
Description of the product in English AX-RC02510138-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 13.8 A
- 2.51 mH
- for 1.5 kW and 2.2 kW
- 200 VAC