AX-RC03350219-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC03350219-DE
Opis Produktu AX-RC03350219-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 21,9 A
- 3,35 mH
- dla 7,5 kW
- 400 VAC
Description of the product in English AX-RC03350219-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 21.9 A
- 3.35 mH
- for 7.5 kW
- 400 VAC