AX-RC03510093-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC03510093-DE
Opis Produktu AX-RC03510093-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 9,3 A
- 3,51 mH
- dla 0,7 kW i 1,5 kW
- 200 V AC
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English AX-RC03510093-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 9.3 A
- 3.51 mH
- for 0.7 kW and 1.5 kW
- 200 VAC