AX-RC04410167-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC04410167-DE
Opis Produktu AX-RC04410167-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 16,7 A
- 4,41 mH
- dla 5,5 kW
- 400 VAC
Description of the product in English AX-RC04410167-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 16.7 A
- 4.41 mH
- for 5.5 kW
- 400 VAC