AX-RC06400116-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC06400116-DE
Opis Produktu AX-RC06400116-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 11,6 A
- 6,4 mH
- dla 4 kW
- 400 VAC
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English AX-RC06400116-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 11.6 A
- 6.4 mH
- for 4 kW
- 400 VAC