AX-RC06750061-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC06750061-DE
Opis Produktu AX-RC06750061-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 6,1 A
- 6,75 mH
- dla 0,4 kW i 0,7 kW
- 200 V AC
Description of the product in English AX-RC06750061-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 6.1 A
- 6.75 mH
- for 0.4 kW and 0.7 kW
- 200 VAC