AX-RC10100069-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC10100069-DE
Opis Produktu AX-RC10100069-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 6,9 A
- 10,1 mH
- dla 2,2 kW
- 400 VAC
Description of the product in English AX-RC10100069-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 6.9 A
- 10.1 mH
- for 2.2 kW
- 400 VAC