AX-RC10700032-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC10700032-DE
Opis Produktu AX-RC10700032-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 3,3 A
- 10,7 mH
- dla 0,1 i 0,4 kW
- 200 V AC
Description of the product in English AX-RC10700032-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 3.3 A
- 10.7 mH
- for 0.1 and 0.4 kW
- 200 VAC