AX-RC14000047-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC14000047-DE
Opis Produktu AX-RC14000047-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 4,7 A
- 14 mH
- dla 1,5 kW
- 400 VAC
Description of the product in English AX-RC14000047-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 4.7 A
- 14 mH
- for 1.5 kW
- 400 VAC