AX-RC21400016-DE Omron Akcesoria do falownika
Producent: OMRON
Kod produktu: AX-RC21400016-DE
Opis Produktu AX-RC21400016-DE Omron Akcesoria do falownika:
- Dławik obwodu pośredniego
- 1,6 A
- 21,4 mH
- dla 0,1 i 0,2 kW
- 200 V AC
Description of the product in English AX-RC21400016-DE Omron Akcesoria do falownika:
- DC link reactor
- 1.6 A
- 21.4 mH
- for 0.1 and 0.2 kW
- 200 VAC