E2B-M30LS15-WP-B2 2M Omron Czujnik Indukcyjny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
E2B-M30LS15-WP-B2 2M Omron Czujnik Indukcyjny
Dane Techniczne:
| Rozmiar | M30 |
| Typ montażu | Prawie płaski |
| Odległość detekcji | 15 mm |
| Rodzaj wyjścia | PNP |
| Tryb pracy | Normalnie zamknięty |
| Sposób połączenia | Kabel |
| Materiał obudowy | Mosiądz, pokryty niklem |
| Specyfikacje kabla | PVC |
| Długość kabla | 2 m |
| Całkowita długość | 82 mm |
| Długość gwintu | 63 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
6,70 zł
5,45 zł
4,45 zł
3,62 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!