E3AS-F1000IMT M3 Omron Czujniki fotoelektryczne
Producent: OMRON
Kod produktu: E3AS-F1000IMT M3
Opis Produktu E3AS-F1000IMT M3 Omron Czujniki fotoelektryczne:
- Regulator temperatury
- 1/16 DIN (48x48 mm)
- wyjście impulsowe 12 VDC
- 3 wejścia AUX
- 4 wejścia zdarzeń
- 24 VAC/DC
Link do karty katalogu producenta
Description of the product in English E3AS-F1000IMT M3 Omron Czujniki fotoelektryczne:
Photoelectric sensor, rectangular housing, stainless steel, infrared laser class 1, time-of-flight, 1000 mm, PNP, Light-ON/Dark-ON, IO-Link COM3, M8 4-pin connector