E3AS-F1000IPN-M1TJ 0.3M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
E3AS-F1000IPN-M1TJ 0.3M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Dane techniczne:
| Kształt | Prostopadłościan |
| Metoda detekcji | Tłumienie tła |
| Odległość detekcji | 1000 mm |
| Minimalna odległość detekcji | 50 mm |
| Metoda ustawiania | Uczenie (Teach-In) |
| Metoda połączenia | M12 przewód przyłączeniowy Smartclick |
| Długość kabla | 0,3 m |
| Rodzaj wyjścia | NPN |
| Tryb pracy | Ciemne włączone (Dark-ON), Jasne włączone (Light-ON) |
| Czas reakcji | 90 ms |
| Materiał obudowy | PBT |
| Szerokość produktu (bez opakowania) | 11,4 mm |
| Wysokość produktu (bez opakowania) | 38 mm |
| Głębokość produktu (bez opakowania) | 22 mm |
| Typ światła | Dioda laserowa, podczerwone światło |
| Klasa laserowa | 1 |
| Rozmiar plamy | 95 mm |
| Napięcie zasilania | 10-30 V |
| Funkcje | TOF (Time of Flight) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!