E3AS-HL150LMN-M1TJ 0.3M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Producent: OMRON
Kod produktu: E3AS-HL150LMN-M1TJ 0.3M
Dane techniczne:
Kształt Prostopadłościan
Metoda detekcji Wygaszanie tła
Odległość detekcji 150 mm
Minimalna odległość detekcji 35 mm
Metoda ustawienia Uczenie (Teach-In)
Metoda połączenia M12, łącznik na końcu kabla
Długość kabla 0.3 m
Rodzaj wyjścia NPN
Tryb pracy Ciemne włączone (Dark-ON), Jasne włączone (Light-ON)
Czas reakcji 1.5 ms
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Szerokość produktu (rozpakowany) 15.5 mm
Wysokość produktu (rozpakowany) 48.6 mm
Głębokość produktu (rozpakowany) 30.4 mm
Rodzaj światła Dioda laserowa, czerwone światło
Klasa laserowa 1
Rozmiar plamki 8 mm x 1.3 mm