E3AS-HL150LMN M3 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Producent: OMRON
Kod produktu: E3AS-HL150LMN M3
Dane Techniczne:
Kształt Prostopadłościan
Metoda wykrywania Tłumienie tła
Odległość wykrywania 35 mm - 150 mm
Metoda ustawiania Teach-In
Metoda podłączenia Złącze M8 - 4 pin
Typ wyjścia NPN
Tryb pracy Ciemny, Jasnokolorowy
Czas odpowiedzi 1.5 ms
Obudowa materiałowa Stal nierdzewna
Szerokość produktu (rozpakowana) 15.5 mm
Wysokość produktu (rozpakowana) 48.6 mm
Głębokość produktu (rozpakowana) 28.9 mm
Typ światła Dioda laserowa, czerwone światło
Klasa laserowa 1
Rozmiar plamki 8 mm x 1.3 mm