E3AS-HL150LMT M3 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Producent: OMRON
Kod produktu: E3AS-HL150LMT M3
Dane techniczne:
Kształt Prostopadłościan
Metoda detekcji Wygaszanie tła
Odległość detekcji 150 mm
Minimalna odległość detekcji 35 mm
Metoda ustawienia IO-Link, Uczenie (Teach-In)
Metoda połączenia M8 - 4 pin, łącznik
Rodzaj wyjścia IO-Link, PNP
Tryb pracy Ciemne włączone (Dark-ON), Jasne włączone (Light-ON)
Prędkość transmisji IO-Link COM3 (230.4 kbps)
Czas reakcji 1.5 ms
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Szerokość produktu (rozpakowany) 15.5 mm
Wysokość produktu (rozpakowany) 48.6 mm
Głębokość produktu (rozpakowany) 28.9 mm
Rodzaj światła Dioda laserowa, czerwone światło
Klasa laserowa 1
Rozmiar plamki 8 mm x 1.3 mm