E3AS-HL150LMT M3 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
E3AS-HL150LMT M3 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Dane techniczne:
| Kształt | Prostopadłościan |
| Metoda detekcji | Wygaszanie tła |
| Odległość detekcji | 150 mm |
| Minimalna odległość detekcji | 35 mm |
| Metoda ustawienia | IO-Link, Uczenie (Teach-In) |
| Metoda połączenia | M8 - 4 pin, łącznik |
| Rodzaj wyjścia | IO-Link, PNP |
| Tryb pracy | Ciemne włączone (Dark-ON), Jasne włączone (Light-ON) |
| Prędkość transmisji IO-Link | COM3 (230.4 kbps) |
| Czas reakcji | 1.5 ms |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Szerokość produktu (rozpakowany) | 15.5 mm |
| Wysokość produktu (rozpakowany) | 48.6 mm |
| Głębokość produktu (rozpakowany) | 28.9 mm |
| Rodzaj światła | Dioda laserowa, czerwone światło |
| Klasa laserowa | 1 |
| Rozmiar plamki | 8 mm x 1.3 mm |
| Napięcie zasilania | 10-30 V |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
4,45 zł
3,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!