E3AS-HL150MN 2M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Producent: OMRON
Kod produktu: E3AS-HL150MN 2M
Dane techniczne:
Kształt Prostopadłościan
Metoda detekcji Wygaszanie tła
Odległość detekcji 150 mm
Minimalna odległość detekcji 35 mm
Metoda ustawienia Uczenie (Teach-In)
Metoda połączenia Kabel
Długość kabla 2 m
Rodzaj wyjścia NPN
Tryb pracy Ciemne włączone (Dark-ON), Jasne włączone (Light-ON)
Czas reakcji 1.5 ms
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Szerokość produktu (rozpakowany) 15.5 mm
Wysokość produktu (rozpakowany) 48.6 mm
Głębokość produktu (rozpakowany) 30.4 mm
Rodzaj światła Dioda laserowa, czerwone światło
Klasa laserowa 1
Rozmiar plamki 2.5 mm x 1.3 mm