E3AS-HL150MN M3 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Producent: OMRON
Kod produktu: E3AS-HL150MN M3
Dane techniczne:
Kształt Prostopadłościan
Metoda wykrywania Tłumienie tła
Odległość wykrywania 150 mm
Minimalna odległość wykrywania 35 mm
Metoda ustawiania Uczenie (Teach-In)
Metoda podłączenia Złącze M8 - 4 pin
Typ wyjścia NPN
Tryb pracy Ciemny (Dark-ON), Jasny (Light-ON)
Czas reakcji 1.5 ms
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Szerokość produktu (rozpakowany) 15.5 mm
Wysokość produktu (rozpakowany) 48.6 mm
Głębokość produktu (rozpakowany) 28.9 mm
Rodzaj światła Dioda laserowa, czerwone światło
Klasa lasera 1
Rozmiar plamki 2.5 mm x 1.3 mm