E3AS-HL150MT-M1TJ 0.3M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
E3AS-HL150MT-M1TJ 0.3M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Dane techniczne:
| Kształt | Prostopadłościan |
| Metoda pomiaru | Tłumienie tła |
| Odległość pomiaru | 150 mm |
| Minimalna odległość pomiaru | 35 mm |
| Metoda ustawiania | IO-Link, Uczenie |
| Metoda podłączenia | M12 przewód Smartclick |
| Długość kabla | 0.3 m |
| Typ wyjścia | IO-Link, PNP |
| Tryb pracy | Ciemny włączony, Jasny włączony |
| Szybkość transmisji IO-Link | COM3 (230.4 kbps) |
| Czas reakcji | 1.5 ms |
| Obudowa materiałowa | Stal nierdzewna |
| Szerokość produktu (rozpakowana) | 15.5 mm |
| Wysokość produktu (rozpakowana) | 48.6 mm |
| Głębokość produktu (rozpakowana) | 30.4 mm |
| Typ światła | Dioda laserowa, światło czerwone |
| Klasa laserowa | 1 |
| Rozmiar plamki | 2.5 mm x 1.3 mm |
| Napięcie zasilania | 10-30 V |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!