E3AS-HL500LMN M3 Omron Czujnik Foto elektryczny
Producent: OMRON
Kod produktu: E3AS-HL500LMN M3
Dane techniczne:
Kształt Prostopadłościan
Metoda pomiaru Tłumienie tła
Odległość pomiaru 500 mm
Minimalna odległość pomiaru 35 mm
Metoda ustawiania Uczenie
Metoda podłączenia Złącze M8 - 4 pin
Typ wyjścia NPN
Tryb pracy Ciemny włączony, Jasny włączony
Czas reakcji 1.5 ms
Obudowa materiałowa Stal nierdzewna
Szerokość produktu (rozpakowana) 15.5 mm
Wysokość produktu (rozpakowana) 48.6 mm
Głębokość produktu (rozpakowana) 28.9 mm
Typ światła Dioda laserowa, światło czerwone
Klasa laserowa 1
Rozmiar plamki 18 mm x 1.5 mm