E3AS-HL500LMT 2M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Producent: OMRON
Kod produktu: E3AS-HL500LMT 2M
Dane Techniczne:
Kształt Prostopadłościan
Metoda wykrywania Tłumienie tła
Odległość wykrywania 35 mm - 500 mm
Metoda ustawiania IO-Link, Teach-In
Metoda podłączenia Kabel
Długość kabla 2 m
Typ wyjścia IO-Link, PNP
Tryb pracy Ciemny, Jasnokolorowy
Szybkość transmisji IO-Link COM3 (230.4 kbps)
Czas odpowiedzi 1.5 ms
Obudowa materiałowa Stal nierdzewna
Szerokość produktu (rozpakowana) 15.5 mm
Wysokość produktu (rozpakowana) 48.6 mm
Głębokość produktu (rozpakowana) 30.4 mm
Typ światła Dioda laserowa, czerwone światło
Klasa laserowa 1
Rozmiar plamki 18 mm x 1.5 mm