E3AS-HL500LMT 5M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Producent: OMRON
Kod produktu: E3AS-HL500LMT 5M
Dane techniczne:
Kształt Prostopadłościan
Metoda pomiaru Tłumienie tła
Odległość pomiaru 500 mm
Minimalna odległość pomiaru 35 mm
Metoda ustawiania Uczenie
Metoda podłączenia Kabel
Długość kabla 5 m
Typ wyjścia IO-Link, PNP
Tryb pracy Ciemny włączony, Jasny włączony
Szybkość transmisji IO-Link COM3 (230.4 kbps)
Czas reakcji 1.5 ms
Obudowa materiałowa Stal nierdzewna
Szerokość produktu (rozpakowana) 15.5 mm
Wysokość produktu (rozpakowana) 48.6 mm
Głębokość produktu (rozpakowana) 30.4 mm
Typ światła Dioda laserowa, światło czerwone
Klasa laserowa 1
Rozmiar plamki 18 mm x 1.5 mm