E3AS-HL500LMT M3 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Producent: OMRON
Kod produktu: E3AS-HL500LMT M3
Dane techniczne:
Kształt Prostopadłościan
Metoda wykrywania Tłumienie tła
Odległość wykrywania 500 mm
Minimalna odległość wykrywania 35 mm
Metoda ustawiania IO-Link, Uczenie (Teach-In)
Metoda podłączenia Złącze M8 - 4 pin
Typ wyjścia IO-Link, PNP
Tryb pracy Ciemny (Dark-ON), Jasny (Light-ON)
Szybkość transmisji IO-Link COM3 (230.4 kbps)
Czas reakcji 1.5 ms
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Szerokość produktu (rozpakowany) 15.5 mm
Wysokość produktu (rozpakowany) 48.6 mm
Głębokość produktu (rozpakowany) 28.9 mm
Rodzaj światła Dioda laserowa, czerwone światło
Klasa lasera 1
Rozmiar plamki 18 mm x 1.5 mm