E3AS-HL500MN 2M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Producent: OMRON
Kod produktu: E3AS-HL500MN 2M
Dane techniczne:
Kształt Prostopadłościan
Metoda wykrywania Tłumienie tła
Odległość wykrywania 500 mm
Minimalna odległość wykrywania 35 mm
Metoda ustawiania Uczenie (Teach-In)
Metoda podłączenia Kabel
Długość kabla 2 m
Typ wyjścia NPN
Tryb pracy Ciemny (Dark-ON), Jasny (Light-ON)
Czas reakcji 1.5 ms
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Szerokość produktu (rozpakowany) 15.5 mm
Wysokość produktu (rozpakowany) 48.6 mm
Głębokość produktu (rozpakowany) 30.4 mm
Rodzaj światła Dioda laserowa, czerwone światło
Klasa lasera 1
Rozmiar plamki 2.5 mm x 1.5 mm