E3AS-HL500MN-M1TJ 0.3M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
E3AS-HL500MN-M1TJ 0.3M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Dane techniczne:
| Shape | Cuboid |
| Sensing method | Background suppression |
| Sensing distance | 500 mm |
| Minimum sensing distance | 35 mm |
| Setting method | Teach-In |
| Connection method | M12 pigtail Smartclick connector |
| Cable length | 0.3 m |
| Output type | NPN |
| Operation mode | Dark-ON, Light-ON |
| Response time | 1.5 ms |
| Material housing | Stainless steel |
| Product Width (unpacked) | 15.5 mm |
| Product Height (unpacked) | 48.6 mm |
| Product Depth (unpacked) | 30.4 mm |
| Type of light | Laser diode, red light |
| Laser class | 1 |
| Spot size | 2.5 mm x 1.5 mm |
| Power supply voltage | 10-30 V |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!