E3AS-HL500MN M3 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
E3AS-HL500MN M3 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Dane Techniczne:
| Kształt | Prostopadłościan |
| Metoda wykrywania | Tłumienie tła |
| Odległość wykrywania | 35 mm - 500 mm |
| Metoda ustawiania | Teach-In |
| Metoda podłączenia | Złącze M8 - 4 pin |
| Typ wyjścia | NPN |
| Tryb pracy | Ciemny, Jasnokolorowy |
| Czas odpowiedzi | 1.5 ms |
| Obudowa materiałowa | Stal nierdzewna |
| Szerokość produktu (rozpakowana) | 15.5 mm |
| Wysokość produktu (rozpakowana) | 48.6 mm |
| Głębokość produktu (rozpakowana) | 28.9 mm |
| Typ światła | Dioda laserowa, czerwone światło |
| Klasa laserowa | 1 |
| Rozmiar plamki | 2.5 mm x 1.5 mm |
| Napięcie zasilania | 10-30 V |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!