E3AS-HL500MT-M1TJ 0.3M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Producent: OMRON
Kod produktu: E3AS-HL500MT-M1TJ 0.3M
Metoda wykrywania Tłumienie tła
Odległość wykrywania 500 mm
Minimalna odległość wykrywania 35 mm
Metoda ustawiania IO-Link, Uczenie (Teach-In)
Metoda podłączenia Złącze M12 Smartclick z przewodem
Długość kabla 0.3 m
Typ wyjścia IO-Link, PNP
Tryb pracy Ciemny (Dark-ON), Jasny (Light-ON)
Szybkość transmisji IO-Link COM3 (230.4 kbps)
Czas reakcji 1.5 ms
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Szerokość produktu (rozpakowany) 15.5 mm
Wysokość produktu (rozpakowany) 48.6 mm
Głębokość produktu (rozpakowany) 30.4 mm
Rodzaj światła Dioda laserowa, czerwone światło
Klasa lasera 1
Rozmiar plamki 2.5 mm x 1.5 mm