E3AS-HL500MT M3 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Producent: OMRON
Kod produktu: E3AS-HL500MT M3
Dane techniczne:
Kształt Prostopadłościan
Metoda wykrywania Wygaszanie tła
Odległość wykrywania 500 mm
Minimalna odległość wykrywania 35 mm
Metoda ustawiania IO-Link, Uczenie się
Metoda podłączenia Złącze M8 - 4 pin
Typ wyjścia IO-Link, PNP
Tryb pracy Ciemny, Jasny
Szybkość transmisji IO-Link COM3 (230.4 kbps)
Czas reakcji 1.5 ms
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Szerokość produktu (rozwinięta) 15.5 mm
Wysokość produktu (rozwinięta) 48.6 mm
Głębokość produktu (rozwinięta) 28.9 mm
Typ światła Dioda laserowa, czerwone światło
Klasa laserowa 1
Rozmiar plamki 2.5 mm x 1.5 mm