E3RA-DN23 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Czujnik fotoelektryczny Omron E3RA-DN23
Dane Techniczne:
| Shape | Cylindrical radial |
| Sensing method | Diffuse reflective |
| Sensing distance | 700 mm |
| Setting method | Manual adjustment |
| Connection method | Connector M12 |
| Output type | NPN |
| Operation mode | Dark-ON, Light-ON |
| Response time | 0.5 ms |
| Material housing | ABS |
| Thread size | M18 |
| Product Length (unpacked) | 58 mm |
| Type of light | Polarity free red light |
| Power supply voltage | 10-30 V |
| Degree of protection (IP) | IP67/IP69K |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!