E3Z-D87-IL3 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
E3Z-D87-IL3 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Dane Techniczne:
| Shape | Cuboid |
| Sensing method | Diffuse reflective |
| Sensing distance | 1000 mm |
| Setting method | IO-Link, Manual adjustment |
| Connection method | Connector M8 - 4 pin |
| Output type | IO-Link, PNP |
| Operation mode | Dark-ON, Light-ON |
| IO-Link baud rate | COM3 (230.4 kbps) |
| Response time | 1 ms |
| Material housing | PBT |
| Thread size | Other |
| Product Width (unpacked) | 10.8 mm |
| Product Height (unpacked) | 31 mm |
| Product Depth (unpacked) | 20 mm |
| Type of light | Infrared light |
| Power supply voltage | 10-30 V |
| Features | Wide beam |
| Degree of protection (IP) | IP67 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!