E3Z-L81-IL3 2M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
E3Z-L81-IL3 2M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Dane techniczne:
| Kształt | Prostopadłościan |
| Metoda wykrywania | Rozproszone odbicie |
| Odległość wykrywania | 90 mm |
| Minimalna odległość wykrywania | 60 mm |
| Metoda ustawiania | IO-Link, Ręczna regulacja |
| Metoda połączenia | Kabel |
| Długość kabla | 2 m |
| Typ wyjścia | IO-Link, PNP |
| Tryb pracy | Ciemny, Jasny |
| Szybkość transmisji IO-Link | COM3 (230.4 kbps) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Materiał obudowy | PBT |
| Wielkość gwintu | Inne |
| Szerokość produktu (rozpakowana) | 10.8 mm |
| Wysokość produktu (rozpakowana) | 31 mm |
| Głębokość produktu (rozpakowana) | 20 mm |
| Typ światła | Światło czerwone o dowolnej polaryzacji |
| Rozmiar punktu | 2.5 mm |
| Napięcie zasilania | 10-30 V |
| Funkcje | Wąski promień |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!