E3Z-R66 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
E3Z-R66 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Dane techniczne:
| Kształt | Prostopadłościan |
| Metoda wykrywania | Retro-refleksyjna |
| Odległość wykrywania | 4000 mm |
| Minimalna odległość wykrywania | 100 mm |
| Metoda ustawiania | Ręczna regulacja |
| Metoda połączenia | Złącze M8 - 4 pin |
| Długość kabla | - |
| Typ wyjścia | NPN |
| Tryb pracy | Ciemny, Jasny |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Materiał obudowy | PBT |
| Wielkość gwintu | Inne |
| Szerokość produktu (rozpakowana) | 10.8 mm |
| Wysokość produktu (rozpakowana) | 31 mm |
| Głębokość produktu (rozpakowana) | 20 mm |
| Typ światła | Światło czerwone spolaryzowane |
| Napięcie zasilania | 12-24 V |
| Funkcje | M.S.R. |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!