E3Z-R81 0.5M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
E3Z-R81 0.5M Omron Czujnik Fotoelektryczny
Dane Techniczne:
| Kształt | Prostopadłościan |
| Metoda wykrywania | Retrorefleksyjna |
| Odległość detekcji | 4000 mm |
| Minimalna odległość detekcji | 100 mm |
| Metoda ustawiania | Ręczne dostosowanie |
| Sposób połączenia | Kabel |
| Długość kabla | 0.5 m |
| Rodzaj wyjścia | PNP |
| Tryb pracy | Ciemny-CZUJ, Jasny-CZUJ |
| Szybkość reakcji | 1 ms |
| Materiał obudowy | PBT |
| Rozmiar gwintu | Inne |
| Szerokość produktu (rozpakowana) | 10.8 mm |
| Wysokość produktu (rozpakowana) | 31 mm |
| Głębokość produktu (rozpakowana) | 20 mm |
| Rodzaj światła | Światło czerwone polaryzowane |
| Napięcie zasilania | 12-24 V |
| Cechy | MSR (Multistability Relay) |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!