E3Z-R86 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
E3Z-R86 Omron Czujnik Fotoelektryczny
Dane techniczne:
| Kształt | Prostopadłościan |
| Metoda detekcji | Refleksja zwrotna |
| Odległość detekcji | 4000 mm |
| Minimalna odległość detekcji | 100 mm |
| Metoda ustawiania | Regulacja manualna |
| Metoda podłączenia | Złącze M8 - 4 pin |
| Typ wyjścia | PNP |
| Tryb pracy | Ciemny-WŁ., Jasny-WŁ. |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Materiał obudowy | PBT |
| Rozmiar gwintu | Inny |
| Szerokość produktu (rozpakowana) | 10.8 mm |
| Wysokość produktu (rozpakowana) | 31 mm |
| Głębokość produktu (rozpakowana) | 20 mm |
| Typ światła | Czerwone światło spolaryzowane |
| Napięcie zasilania | 12-24 V |
| Cechy | Odbłyśniki o wielokierunkowym odbiciu (M.S.R.) |
| Stopień ochrony (IP) | IP67 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
2,95 zł
2,40 zł
19,21 zł
15,62 zł
5,46 zł
4,44 zł
6,70 zł
5,45 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!