S8VK-S24024 Omron Zasilacz
Producent: OMRON
Kod produktu: S8VK-S24024
  • Faza: Jednofazowy
  • Wydajność mocy: 240 W
  • Sprawność: 93 %
  • Napięcie wyjściowe: 24 V
  • Nominalny prąd wyjściowy: 10 A
  • Współczynnik wzrostu mocy: 150 %
  • Zakres temperatury: -40-70 °C
  • Liczba gałęzi wyjściowych: 1
  • Nominalne napięcie zasilania przy AC 50 Hz: 100-240 V
  • Dopuszczalne napięcie zasilania AC: 85-264 V
  • Dopuszczalne napięcie zasilania DC: 90-350 V
  • Szerokość produktu (w opakowaniu): 38 mm
  • Wysokość produktu (w opakowaniu): 124 mm
  • Głębokość produktu (w opakowaniu): 122 mm